نماینده رسمی فروش کابل شبکه یونیکام

 


این شرکت با بهره مندی از اطلاعات و آموزش های به روز و حرفه ای انجمن بین المللی کابل کشی ساخت یافته شبکه های كامپيوتری (BICSI) و کادر فنی و اجرايی خود، قادر به طراحی و پیاده سازی ساختارهای زیربنايی شبکه و مراکز داده مطابق استانداردهای جهانی گردید.


کادر فنی این شرکت با دارا بودن مدارک صلاحیت فنی از طرف کمپانی AVANET و شرکت فهیم مشاور، و ارايه خدمات متنوع در زمینه کابل کشی های ساخت یافته (Structured Cabling)، فیبرنوری (Fiber Optics)، استاندارد TIA-942 و BICSI-002 و طراحی زیرساخت فیزیکی مراکز داده در شرق کشور شناخته شده می باشد.


شرکت توسعه شبكه پاژ افتخار دارد که با بهره گیری از استانداردهای ارايه شده جهانی توسط انجمن BICSI و متخصصین آموزش دیده و با تجربه ، توانايی های  خود را از مراحل مشاوره  و کارشناسی تا اجرای بسترهای سالم ارتباطی به متقاضیان خود ارایه نماید.


این شرکت با هدف ارايه راهكارهاي پويا در اجرای شبكه هاي مختلف WAN , MAN , LAN آماده پياده سازی فناوری هایی چون Fiber Optics,Wireless,Copper در شبکه و Data Center می باشد.


فعالیت این شرکت بر روی طیف متنوعی از تجهیزات فعال و غیرفعال شبکه با استانداردهای معتبر جهانی ، این مجموعه را قادر ساخته که در ارايه راه حل های تکنیکی قابل اجراء و متناسب با درخواست مشتری و توأم با در نظر گرفتن جنبه های اصولی و اقتصادی پروژه، از توانایی و قدرت انعطاف پذيری بالایی در طراحی و پیاده سازی برخوردار باشد.


شرکت توسعه شبکه پاژ در شرق کشور و بالاخص شهر مشهد فعالیت های تخصصی خود در زمینه فروش انواع کابل شبکه مسی و فیبرنوری (با برند یونیکام) و متعلقات آن، انواع رک دیواری و ایستاده و متعلقات آن، انواع توزیع کننده های برق (پاور ماژول)، سیستم های کولینگ (سرمایش) و سیستم های کنترلی جهت کاربردهای دیتاسنتر و اتاق سرور به طور کامل بسط داده و شما مشتریان گرامی می توانید برای برقراری ارتباط با ما، با شماره تماس 37604550-051 تماس حاصل فرمایید و یا پیام خود را به نشانی ایمیل  info@pazhnet.com ارسال نمایید. ما در اسرع وقت به درخواست های شما پاسخ خواهيم داد.


لازم به ذکر است شرکت توسعه شبکه پاژ تنها نماینده رسمی و انحصاری شرکت تیام شبکه در خراسان رضوی بوده و تمامی کالاهای این شرکت با برندهای Unicom , iRack , iPower , iCool , iDatacenter اوریجینال و دارای ضمانت می باشد.